Jak szukać noclegów nad morzem ?

By | 4 kwietnia 2017

oczywiście chyba najlepsze i najprostsze rozwiązanie na znalezienie ciekawego noclegu nad morzem , pokoju we Władysławowie, Jastrzębiej Górze, czy innej nadmorskiej miejscowości są polecenia, czyli kontakty od znajomych, przyjaciół, rodziny, która wczasy nad morzem w przeszłości już miała i wypoczywała w dobrych warunkach i niewygórowanych cenach.

Jeśli nie masz poleceń, to jak szukać noclegu nad morzem ?

Oczywiście jeśli Twoje noclegi z polecenia są już zajęte, to musisz szukać innego sposobu na znalezienie ciekawej kwatery dla Ciebie i Twojej Rodziny. Kolejnym sposobem na znalezienie noclegu na Wasze wymarzone wakacje jest oczywiście Internet. Może być to czynność na tyle szybka i prosta jeśli rezerwujesz pokoje nad morzem dostatecznie wcześnie, ale może cię to kosztować dużo siły i czasu jeśli zwlekasz z „zaklepaniem” noclegu nad morzem na ostatnią chwilę. Może się okazać, że większość ośrodków noclegowych, kwater prywatnych jest już zajęty zajętych. Zmusza Cię to do wykonywania wielu telefonów i spędzenia sporej ilości czasu przed ekranem komputera.

Facebook

Kolejny sposób na znalezienie wymarzonych noclegów na Twoje udane wakacje nad morzem to Facebook. Możesz znaleźć portale tematyczne związane z turystyką i na nich zasięgnąć opinii osób, które nad polskim morzem już w przeszłości były. Facebook to tętniące życiem miejsce, w którym ludzie wymieniają się chętnie opiniami i poradami na wiele tematów, także na tematy związane z turystyką.

Sposób ryzykowny – przyjedź i szukaj 🙂

Ostatnim sposobem na znalezienia kwatery nad morzem, który może się jednak nie udać jest szukanie noclegu bezpośrednio na miejscu po przyjeździe nad Bałtyk. Już przy drodze wjazdowej do niektórych miast stoją osoby z tabliczkami „wolne pokoje”. Wjeżdżając do Władysławowa czy innego miasta pociągiem, możesz także natrafić na tutejszych mieszkańców chodzących po przedziałach i proponujących turystom wolne kwatery w swoich domach. Także w okolicach dworca kolejowego i autobusowego (przykładowo we Władysławowie) stoją często osoby z kartkami i wywieszka o wolnych pokojach nad morzem. Może się jednak okazać że komfort noclegów, które proponują Ci osoby stojące na ulicy nie jest zadowalający, a wtedy pozostanie ci szukanie dalej i tracenie swojego cennego czasu na poszukiwania noclegu zamiast na wylegiwanie się na gorącej plaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *