Okolica

Okolica noclegów nad morzem

Poniżej mapka dojazdu i położenia obu budynków – noclegów nad morzem we Władysławowie (ul.Żeromskiego i Geodetów)

 

 

Pierwszy budynek z noclegami we Władysławowie mieści się przy ulicy Żeromskiego 3. Jest spore podwórko, sporo przestrzeni dla dzieci, miejsce na postawienie samochodu, rozpalenie grilla itp. Droga pieszo na plażę zajmuję ok.10 minut. W sąsiedztwie dwie stołówki, więc nie ma żadnego problemu z wyżywieniem. 50 metrów od posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę nożną, koszykową i siatkówkę. Kawałeczek dalej ładny park z dróżkami spacerowymi.

 

Drugi budynek z pokojami dla turystów we Władysławowie znajduje się przy ulicy Geodetów niedaleko Zatoki Puckiej. To bardzo spokojna dzielnica, do plaży około 15-20 minut. Posesja posiada spore podwórko, więc o samochód i możliwość rozpalenia grilla nie trzeba się martwić . W pobliżu sklep, restauracja, duży plac zabaw i piękny pomost stanowiący atrakcję turystyczną od roku 2015.

 

Jeśli chcesz zarezerwować nocleg nad morzem zapraszamy do kontaktu. Zdjęcia kwater, pokojów dla turystów we Władysławowie znajdziesz na stronie galeria.

 

Zapraszamy do wynajmowania noclegów nad morzem w naszych budynkach. Jeśli jednak dzwoniąc do nas dowiecie się Państwo, że miejsca noclegowe są u nas już w stu procentach zarezerwowane, postaramy się podać kontakt do osób, które także wynajmują pokoje dla turystów a z którymi jesteśmy w ciągłej współpracy. Mamy szereg znajomych, którzy wynajmują noclegi w różnych częściach Władysławowa w równie atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do rezerwacji i wynajmowania noclegów we Władysławowie.

 

W celu poznania dokładnej ceny, dostępności pokoju dla Waszej Rodziny zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wyszukamy najlepszą opcję noclegu we Władysławowie.